Ön camdaki bir hasarı fark ettiğinizde neden tamir ettirmeniz gerektiğinin önemini kavramak için aşağıdaki maddelere göz atabilirsiniz.

Çatlak Tamirini ciddiye almanız için 4 Neden

Küçük bir taş izi her an büyük bir çatlağa dönüşebilir.

Ön camdaki bir taş izi hiç ummadığınız bir anda çatlağa dönüşebilir. Bu durum, aracınızı kullanırken meydana gelirse güvenliğinizi ciddi bir biçimde teklikeye sokacaktır

Ön camınız, aracın gövde mukavemetinin %30'unu sağlar ve hava yastığı açıldığında yolcu hava yastığının destek sağlaması ön cama bağlıdır. Çatlak tamiri ve cam tamiri ön camınızın hasar öncesi mukavemetine kavuşmasını sağlayacaktır.

Zaman kazanın

Sadece 30 dakikanızı alır

Ön cam hasarın tamiri ön camın değiştirilmesinden daha çabuktur. Bir ön cam hasarı 30 dakikanın altında tamir edilebilir.

Ön camınızdaki küçük çatlak tamirini, ülke çapındaki herhangi bir Carglass® şubesinde yapabilir veya teknisyenlerimizle evinizde, işyerinizde veya bulunduğunuz yerde sizi ziyaret ederek onarım işlemini başlatabilirsiniz..

Paranız cebinizde kalsın.

Hizmetlerimiz genellikle ücretsiz cam tamiri kapsamında olup sigorta hasarsızlık indirimini etkilememektedir.

Tam kapsamlı veya cam hasarını kapsayan araç kasko sigortanız varsa Carglass® genelde ücretsiz ön cam tamiri işlemi uygular.

Ayrıca, bu durum mevcut hasarsızlık indiriminizi etkilemez.

Tamir işi artık daha kolay

Cam tamir bedelini araç sigortanızdan talep etmeniz halinde, Carglass® tüm evrak işlemlerinizi yürütecektir.

Bizden bir randevu almanız halinde sigorta şirketinizle temasa geçer, işin yürütülmesi için onaylarını alır ve gerekli tüm evrak işlemlerinizi tamamlarız.

Ödemenin tarafınızdan yapılması durumunda, paranın sizden tahsil edilecek olması nedeniyle sigorta şirketinizle temasa geçmeniz gerekmemektedir.