Carglass® Türkiye'nin önde gelen araç camı tamir ve değiştirme şirketi olup, her yıl 110.000'den fazla araç sürücüsüne hizmet vermektedir.

İster sorununuzu Türkiye geneline yayılmış 11 şube, 227 bayimizden birinde gidermeye yardımcı olmamızı seçin, ister mobil teknisyenimizin evinize, işyerinize veya bulunduğunuz herhangi bir yere gelmesi kolaylığını tercih edin; aracın sahibi olduğunuz sürece işçiliğimizin garanti altında olduğunu bilerek rahat edin.

Farkımız

Dahası, Türkiye'nin önde gelen araç camı tamir ve değiştirme şirketi olan Carglass®,ın Türkiye'de mevcut büyük sigorta şirketlerinin çoğuyla güçlü ilişkileri bulunmaktadır. Bu durum aracınızda yapılan işi araç sigortanızdan talep etmeniz durumunda tüm sigorta evrak işlemlerinizi sizin adınıza yürütmemizi mümkün kılmaktadır.

Bu bölümde bizim kim olduğumuz, ne yaptığımız ve size oto cam firması olarak nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Çalışanlarımızla, işçiliğimizle ve istisnasız her müşterimize, birinci sınıf müşteri hizmeti sunma kararlılığımızdan söz etmeye bile gerek duymuyoruz.